Tek Vasil Shanto, Perballe Gjykates Se Rrethit, Shitet Dupleks 3+1 Me Orientim Perfekt!!! - 157m2

Partialy Furnished
275,000€

  • Bajram Curri Boulevard
  • 40
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFLC707329 - Tek Vasil Shanto, Perballe Gjykates Se Rrethit, Shitet Dupleks 3+1 Me Orientim Perfekt!!! Dupleksi ndodhet ne katin 2 dhe 3 te nje pallati ekzistues dhe ka nje siperfaqe neto 157 m2 ( 136.49 m2 jane te regjistruara ne certifikaten e pronesise dhe 20.51 m2 jane shtese. Organizohet nga: kati 1- korridori shperndares, kuzhine e vecuar me dalje ne ballkon, salloni i ndenjes, dhome gjumi femijesh, tualet me dritare ; kati 2 (papafingo)- korridori shperndares, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare. Orientimi i prones eshte lindje-perendim, duke mundesuar ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet prona ofron cdo facilitet te mundshem per nje jetese komode. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit:+355674032997!!!

Property Details

Total Area 157m2
Status
Active
Property Type Duplex
Floor 2
Zone Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Street Bajram Curri Boulevard
Construction Year 1958
Total Building Floors 3

Features

Mortgage Balcony Toilet with Window Partially Furnished East Orientation West Orientation Attic

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

1,500€ / month
Tek Zgjatimi Rezidenca Kodra Diellit 1, Jepet Me Qira D... - 178m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Zallit

Tek Zgjatimi Rezidenca Kodra Diellit 1, Jepet Me Qira Super Duplex 3+1 totalisht i Investuar!!! Duplexi ndodhet ne katin e 2 dhe te 3 te njeres prej o...