Tek Lake View Residences, Jepet Me Qira Ambient Open Space I Pershtatshem Per Veprimtari Te Ndryshme Biznesi!!! - 135m2

Unfurnished
2,700€ / month

  • Rruga Kristo Luarasi
  • 34
  • 1 room
  • 2 bathrooms

Property Description

REFLC707325 - Tek Lake View Residences, Jepet Me Qira Ambient Open Space I Pershtatshem Per Veprimtari Te Ndryshme Biznesi!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje prej godinave te kompleksit, te mireadministruar me 2 ashensor. Prona organizohet nga nje ambient open space me dalje ne ballkon, depo dhe 2 tualete. Pjesa e jashtme eshte e pajisur me fasade xhami, duke e bere te pershtatshme per reklamimin e biznesit. . Prona mund te shfrytezohet per veptimtari te ndryshme biznesi: zyra te ndryshme, klinike dentare, klinike estetike etj. Ambienti ka orientim nga liqeni artificial. Cmimi i reklamuar eshte ne vleren neto. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 135m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 1
Zone Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi
Street Rruga Kristo Luarasi
Construction Year 2024
Total Building Floors 16

Features

Residential Property Elevator Balcony Invested Recently Storehouse East Orientation North Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

800€ / month
Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Me Pamje Te Li... - 145m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Abdyl Frashëri

Ne Bllok Jepet Me qira Apartament 2+1+2 Me Pamje te Lire!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dhe o...

800€ / month
Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Biznes Buze R... - 79m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Sami Frashëri

Ne zonen e Bllokut, buze rruges kryesore jepet me qera apartament 2+1 i shfrytezuar per biznes per shkak te vendndodhjes se favorshme. Apartamenti nd...

850€ / month
Tek Gjimnazi Petro Nini Luarasi , Jepet Me Qira Apartam... - 85m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Sami Frashëri

Tek Gjimnazi Petro Nini Luarasi , Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 8 te nje pallati 11 katesh, me ash...