Tek Lake View Residences, Jepet Me Qira Ambient Biznesi I Pershtatshem Per Veprimtari Te Ndryshme!!! - 75m2

Unfurnished
1,125€ / month

  • Rruga Kristo Luarasi
  • 23
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFLC707324 - Tek Lake View Residences, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Pershtatshem Per Veprimtari Te Ndryshme!!! ! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje prej godinave te kompleksit, te mireadministruar me 2 ashensor. Prona organizohet nga dy ambiente me dalje ne ballkon dhe tualeti. Pjesa e jashtme eshte e pajisur me fasade xhami, duke e bere te pershtatshme per reklamimin e biznesit. Ambienti eshte i investuar: shtrimi me parket, kondicioner samsung, vetrata dopioxham. Prona mund te shfytezohet per veptimtari te ndryshme biznesi: zyra te ndryshme, klinike dentare, klinike estetike etj. Ambienti orientohet nga pjesa e brendshme e kompleksit. Cmimi i reklamuar eshte ne vleren neto. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 75m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 1
Zone Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi
Street Rruga Kristo Luarasi
Construction Year 2024
Total Building Floors 16

Features

Residential Property Elevator Balcony Invested Recently South Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
185,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Stadiumit Dinamo, Shitet Super Apartament 1+1, Ne... - 74m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Sulejman Delvina

Prane Stadiumit Dinamo, Shitet Super Apartament 1+1, Me Orientim Dhe Planimetri Perfekte !! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te banimit te nje ndertim...

1,150€ / month
Ne Zemer Te Bllokut, Jepet Me Qira Dupleks Me Cmim Okaz... - 160m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Vaso Pasha

Ne zemer te Bllokut prane BKT Bank jepet me qera super dupleks me siperfaqe 160m² neto. Dupleksi ndodhet ne katin e 4 dhe 5 te nje pallati te mirembaj...

1,150€ / month
Ne Zemer Te Bllokut, Jepet Me Qira Dupleks Me Cmim Okaz... - 172m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Vaso Pasha

Ne zemer te Bllokut prane BKT Bank jepet me qera super dupleks me siperfaqe 172m² neto. Dupleksi ndodhet ne katin e 4 dhe 5 te nje pallati te mirembaj...