Ne Rrugen e Kavajes, Tek Kompleksi Square 21, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Me Lokacion Perfekt!!! - 126m2

Unfurnished
1,000€ / month

  • Kavaja Street
  • 65

Property Description

REFLC707308 - Ne Rrugen e Kavajes,Tek Kompleksi Square 21 , Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin 3 te nje prej godianve te kompleksit, te mireadministruar me ashensor. Prona ka nje siperfaqe bruto 126 m2 dhe siperfaqe neto 110 m2. Organizohet nga 3 ambiente , 2 tualete dhe verande e aksesueshme nga te gjitha ambientet. Prona eshte totalisht e investuar: shtruar me parket, sistem kondicionimi, vetrate dopioxham termike, sistem kapot, izolim akustik, tavan i varur me ndricim led. Ambienti eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme zyrash: zyra it, zyre avokatie, zyre marketingu, zyre projektesh etj. Qiraja eshte reklamuar ne vleren neto. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 126m2
Status
Active
Property Type Office
Floor 3
Zone Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria
Street Kavaja Street
Construction Year 2020
Total Building Floors 10

Features

Mortgage Veranda Elevator Invested Recently Not furnished East Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
1,000€ / month
Cmim i diskutueshem
Ne Komunen E Parisit, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra/ K... - 90m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Dhimitër Shuteriqi

Ne zonen e Komunes se Parisit prane shkolles Kristaq Rama jepet me qera ambjent per zyra/ klinika etj. Ambjenti ndodhet ne katin e pare (dyti nga toka...

E RE
1,200€ / month
Tek Ring Center, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Me Loka... - 130m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ring Center, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Me Lokacion Perfekt!! Ambienti ndodhet ne katin 7 te nje gidine te pajisur me ashensor. Prona ka nje...

1,000€ / month
Tek Liqeni Artificial, Jepet Me Qira Zyre Me Pamje Fant... - 123m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga e Kosovarëve

Tek Rruga Kosovareve, me pamje nga Liqeni Artificial jepet zyre me qira . Zyra ka organizim ne pjesen koridorit, tre ambiente pune, dy tualete dhe 2...