Tek Kompleksi Aura, Ne Laprake, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! - 88m2

Unfurnished
127,200€

  • Rruga Dritan Hoxha
  • 145
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFLC707305 - Tek Kompleksi Aura Ne Laprake, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 11 kateshe, me ashensor. Prona ka nje siperfaqe bruto 87.7 m2 dhe siperfaqe neto 73.7. Organizohet nga : salloni i ndenjes me kend gatimi dhe me dalje ne ballkon, dhome matrimoniale, dhome gjumi femijesh, tualeti. Orienitmi i apartamentit eshte Perendim, qe mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Momentalisht kompleksi eshte ne fazen perfundimtare shtrimi me pllake dhe pritet te perfundoje se shpejti. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 88m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 3
Zone Don Bosko- Laprake - Kupola
Street Rruga Dritan Hoxha
Construction Year 2024
Total Building Floors 11

Features

Elevator Balcony Not furnished South Orientation West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
125,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2 Me Kubature Te Rregul... - 108m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari Shitet Apartament 2+1+2 Tualete Me Kubature Te Rregullt. Apartamenti me siperfaqe totale 108.38 m2, neto 97.2 m2 ndodh...

125,000€
Tek Shkolla Harry Fultz, Shitet Apartament 2+1, Totalis... - 64m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Asim Vokshi

Tek Shkolla Harry Fultz, Shitet Apartament 2+1, Totalisht I Investuar !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh ekzistues me nje si...

120,000€

123,000€

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2 Me Orientim Perfekt !... - 100m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari Shitet Apartament 2+1+2 Tualete I Sapo Investuar. Apartamenti me siperfaqe bruto 100 m2, neto 89.6 m2 ndodhet ne katin...