Tek Riverside Residence, Shitet Duplex, Me Planimetri Perfekte!! - 179m2

Unfurnished
250,000€

  • Rruga Javer Malo
  • 33
  • 2 rooms
  • 3 bathrooms

Property Description

REFLC707294 - Tek Riverside Residence, Shitet Duplex Me Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin 8 dhe 9 te nje pallati 10 katesh, me ashensor. Prona ka nje siperfaqe bruto 179 m2 dhe siperfaqe neto 146 m2. Organizohet: kati 1- solloni i ndenjes sebashku me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, tualeti ; kati 2- dy dhoma gjumi, njera prej te cilave me dalje ne ballkon dhe 2 tualete. Orientimi i prones eshte perendim. Riverside Residences eshte nje kompleks banimi dhe sherbimesh, i projektuar duke pasur si qellim primar komoditetin dhe qetesine tuaj, duke ju ofruar çdo gje qe ju nevoitet si: ambiente te gjelberuara, rekreative, shlodhese dhe nje Qender Tregtare ku do te mund te beni te gjitha blerjet tuaja. Kompleksi ofron cilesi te larte ndertimi dhe siguri per ju dhe familjen tuaj. Momentalisht godina ndodhet ne faze ndarje me tulle dhe pritet te perfundoje brenda nje periudhe 2 vjecare. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674073997!!!

Property Details

Total Area 179m2
Status
Active
Property Type Duplex
Floor 8
Zone Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re
Street Rruga Javer Malo
Construction Year 2024
Total Building Floors 10

Features

Residential Property Elevator More than one Balcony Balcony Invested Recently Not furnished

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

260,000€
Tek Sheshi Willson, Shitet Dupleks 2+1 Me Super Pamje!!... - 98m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Sheshi Uillson

Te sheshi Willson shitet dupleks ne katin 8 dhe 9 te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe neto te hipotekuar 98m² ku kati i pare eshte 44...