Ne Sauk, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Dhe Orientim Perfekt!!! - 119m2

Furnished
170,000€

  • Rruga Xhebrahimet
  • 100
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFLC707256 - Ne Sauk, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Dhe Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 4 ( i fundit) te nje ndertimi te vitit 2024, me ashensor. Prona ka nje siperfaqe bruto 118.79 m2 dhe siperfaqe neto 103.5 m2. Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes sebashku me kendin e gaitimit, 2 dhoma matrimoniale, njera prej te cilave me dalje ne ballkon, tualeti. Prona eshte totalisht e investuar: shtrimi me parket, termoizolim, izolim akustik, dritare dopioxham me grile, kondicioner multi-split, mobilim cilesor. Orientimi i apartamentit eshte jug, duke mundesuar ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte e pershtatshme per nje jetese te qete larg zhurmave te qytetit. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 119m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 4
Zone Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Street Rruga Xhebrahimet
Construction Year 2024
Total Building Floors 4

Features

Elevator Balcony Invested Recently Furnished South Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
160,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Mirabella Rezidence, Shitet Apartament 2+1, Me Plan... - 100m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Kujtim Laro

Tek Rezidenca Mirabella, Shitet Apartament 2+1+2, Me Hapesira Te Bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e peste banim ne nje godine banimi dhe sherbim...

E RE
160,600€
Cmim i diskutueshem
Tek Falcon Residence, Shitet Apartament 2+1+2, Me Hapes... - 119m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga e Dibrës

Prane Shkolles se Bashkuar, shitet apartament 2+1+2, ne ndertim te ri. dhe me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim ne nje g...

170,000€
Ne Paskuqan, Shitet Apartament 2+1+Verande Me Pamje Te... - 225m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Unaza e Madhe

Ne Paskuqan Shitet Apartament 2+1+Verande Me Pamje Te Lire!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe orga...