Tek Liqeni i Thate, Prane Hotel Radisson Shitet Apartament 1+1 Me Orientim dhe Planimetri Perfekte!! - 78m2

Unfurnished
196,000€

  • Rruga Hamdi Garunja
  • 95
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFLC707216 - Tek Liqeni i Thate, Prane Hotel Radisson Shitet Apartament 1+1 Me Orientim dhe Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 8 kateshe, me ashensor. Prona ka nje siperfaqe bruto 78.3 m2 dhe siperfaqe neto 67.8 m2. Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes me ambient gatimi te vecuar, dhome matrimoniale, tualeti. Secili ambient ka dalje ne ballkon. Orientim i apartamentit eshte jug, duke mundesuar ndricim natyral gjate gjithe dites. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete, teper komode dhe qe ofron cdo facilitet te mundshem per nje jetesese cilesore. Momentalisht godina ndodhet ne faze perfundimtare punimesh dhe behet i banueshem brenda nje periudhe te shkurter. Bashke me apartamentin ofrohet garazh (jo i detyrueshem) me cmim ekstra 28.000 euro. Per me shume informaicion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 78m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 3
Zone Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate
Street Rruga Hamdi Garunja
Construction Year 2024
Total Building Floors 8

Features

Residential Property Garage Elevator Balcony Invested Recently Not furnished South Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
157,000€
Tek Palladium Rezidence, Tek Liqeni I Thate Shitet Supe... - 89m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate, ne Rezidencen Palladium, shume prane Radison Hotel shitet super apartament 1+1 me strukture perfekte. Apartamenti ndodhet ne katin...

152,000€
Okazion Kleringu! Tek Palladium Rezidence Shitet Aparta... - 90m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga e Ullishtes

Okazion Kleringu! Tek Palladium Rezidence Shitet Apartament 1+1 Me Hapsira Te Bollshem!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te godines, me siperfaqe bru...

206,000€
Te Liqeni Thate, Shitet Super Apartament 2+1+2 Ne Nder... - 118m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Hamdi Garunja

Te Liqeni Thate Shitet Super Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 5-katesh ne ndertim e siper, aktuali...