Tek Liqeni i Thate, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim dhe Planimetri Perfekte!!! - 118m2

Unfurnished

284,000€

279,000€

  • Rruga Hamdi Garunja
  • 86
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFLC707215 - Tek Liqeni i Thate, Prane Hotel Radisson Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 8 kateshe e ashensor. Prona ka nje sipefaqe bruto 118.2 m2 dhe siperfaqe neto 101.4 m2. Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes me ambient gatimi te vecuar, dhome matrimoniale me tualet te dedikuar, dhome femijesh, tualet i aksesueshem nga korridori. Secili ambient ka ballkon te dedikuar. Orientim i apartamentit eshte jug, duke mundesuar ndricim natyral gjate gjithe dites. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete, teper komode dhe qe ofron cdo facilitet te mundshem per nje jetesese cilesore. Momentalisht godina ndodhet ne faze perfundimtare punimesh dhe behet i banueshem brenda nje periudhe te shkurter. Bashke me apartamentin ofrohet garazh (jo i detyrueshem) me cmim ekstra 28.000 euro. Per me shume informaicion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 118m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 3
Zone Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate
Street Rruga Hamdi Garunja
Construction Year 2024
Total Building Floors 8

Features

Residential Property Garage Elevator More than one Balcony Balcony Not furnished South Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
800€ / month
Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Tot... - 108m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Selita e Vjeter

Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Totalisht i Mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe totale 108 m2, nga te cilat 97.5m2 eshte siperfaqja...

750€ / month
Tek Kopshti Zologjik, Jepet Me Qira Duplex 2+1 Me Parki... - 81m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Eduard Mano

Tek Kopshti Zologjik, Jepet Me Qira Duplex 2+1 Me Parkim Te Perfshire Ne Cmim !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 6 katesh. Prona ka n...

275,000€
Prane Selvise, Shitet Super Apartament 2+1+Verande, Me... - 202m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga Musa Agolli

Prane Selvise, Shitet Super Apartament 2+1+Verande Me Cmim Okazin!!! Apartamenti me siperfaqe totale 201,71 m2, nga te cilat 119.68 m2 apartament dhe...