Tek Tirana Garden Building, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Me Lokacion Perfekt!! - 85m2

Furnished
2,000€ / month

  • Kavaja Street
  • 44

Property Description

REFLC707212 - Tek Tirana Garden Building, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Me Lokacion Perfekt! Njesia ndodhet ne katin e pare te godines, ka nje siperfaqe bruto 85.2 m2 dhe siperfaqe neto 56.7 m2.. Dy katet e para te godines jane te konceptuara si qender tregtare, duke e bere nje mundesi ideale per te zhvilluar biznesin tuaj ne nje nga ndertimet me elitare te qytetit. Ambienti eshte i organizuar ne nje hapesire te bollshme me dalje ne ballkon dhe orientohet drejt veriut. Njesia mund te perdoret per veprimtari te ndryshme biznesi: zyra te ndryshme, butik, parukeri, etj. Momentalisht ambienti eshte ne faze perfundimi punimesh dhe behet i shfrytezueshem brenda muajit qershor 2024. Cmimi i qirase eshte parashikuar ne vleren neto. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 85m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 1
Zone Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria
Street Kavaja Street
Construction Year 2024
Total Building Floors 15

Features

Residential Property Elevator Balcony Invested Recently Not furnished North Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

63,000€
Tek Mine Peza, Prane Prokurorise, Shitet Njesi Biznesi... - 18m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Tek Mine Pine Peza, prane Prokurorise, Shitet Njesi Biznesi Ideal Per Investim!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 8 katesh dhe ka nje siper...

250€ / month
Tek Rruga Frederik Shiroka, Jepet Njesi Biznesi Me Qira... - 30m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Frederik Shiroka

Tek Rruga Frederik Shiroka, Jepet Njesi Biznesi Me Qera I Pershtatshem Per Veprimtari Te Ndryshme Biznesi!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje godin...

1,800€ / month
Cmim i diskutueshem

2,000€ / month

Tek Ish-Ambasada Jugosllave, Jepet Me Qira Njesi Biznes... - 140m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Naim Frashëri

Tek Ish-Ambasada Jugosllave, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin e 2 te nje vile 6 kateshe te mireadministrua...