Prane Teg-ut, Tek Rose Garden Residence, Shitet Super Apartament 2+1, Me Orientim Perfekt!! - 144m2

Furnished
340,000€

  • Rruga e Elbasanit
  • 104
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFLC707199 - Prane Teg-ut, Tek Rose Garden Residence, Shitet Super Apartament 2+1, Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje prej godinave te rezidences, me ashensor. Prona ka nje siperfaqe bruto 144. m2 dhe siperfaqe neto 124.2 m2. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes sebashku me kendin e katimit dhe me dalje ne ballkon, dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar, garderobe dhe dalje ne ballkon, dhome gjumi , tualet i aksesueshem nga korridori me lavanteri. Apartamenti ndodhet ne nje godine te vitit 2024 dhe eshte totalisht i investuar; termoizolim, izolim akustik, vetrata triplex me grile elektrike, mobilim i ri i markave me cilesore. Ne cmim perfshihet dhe nje garazh me siperfaqe 86.98 m2 e ndodhur ne katin -1. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit :+355674032997!!!

Property Details

Total Area 144m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 3
Zone Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Street Rruga e Elbasanit
Construction Year 2024
Total Building Floors 3

Features

Residential Property Garage Elevator More than one Balcony Balcony Invested Recently Storehouse Furnished South Orientation East Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

131,000€

141,500€

Tek Olive Park Residence, Shitet Apartament 2+1, Me Pla... - 101m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga e Elbasanit

Olive Park Residence, Shitet Apartament 2+1, Me Planimetri Rregullt Me Orientim Perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje godine 3 kateshe me s...

170,000€
Ne Sauk, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Dhe Orient... - 119m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Xhebrahimet

Ne Sauk, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Dhe Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 4 ( i fundit) te nje ndertimi te vitit 2024, me ashe...

1,200€ / month
Prane Teg-Ut, Tek Rose Garden Residence, Jepet Me Qira... - 144m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga e Elbasanit

Prane Teg-ut, Tek Rose Garden Residence, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1, Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje prej godi...