Tek Tirana Garden Building, Shitet Apartament 1+1, Me Lokacion Perfekt!!! - 77m2

Unfurnished

199,000€

195,500€

  • Kavaja Street
  • 162
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFLC707191 - Tek Tirana Garden Building, Shitet Apartament 1+1, Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje godine 16 kateshe, me 2 ashensor. Prona ka nje siperfaqe bruto 77.3 m2 dhe siperfaqe neto 61.9 m2. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes sebashku me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dhome gjumi dhe tualeti. Apartamenti ndodhet ne nje godine te ndertuar me standardet me te larta te ndertmit dhe ne nje zone te preferuar per banim, qe ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese komode. Orientimi i apartamentit eshte lindje. Per me shume informacion dhe vizite ne prone prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 77m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 4
Zone Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria
Street Kavaja Street
Construction Year 2024
Total Building Floors 16

Features

Elevator Balcony Invested Recently Not furnished East Orientation Residential Property

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

188,000€

196,000€

Tek Liqeni I Thate, Prane Hotel Radisson Shitet Apartam... - 78m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate, Prane Hotel Radisson Shitet Apartament 1+1 Me Orientim dhe Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 8...

126,000€

129,500€

Tek "Lion Residences 2", Shitet Apartament 1+1 Me Plani... - 70m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, tek "Lion Residences 2", shitet super apartament 1+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte banim te nje kompleksi te ri ne...

700€ / month

750€ / month

Tek Garden Building, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Per... - 83m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga e Kavajës

Ne Rrugen e Kavajes, ne Kompleksin Garden Building, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Per Zyra. Apartamenti me siperfaqe 83 m2, ndodhet ne njeren prej dy...