Tek Tirana Garden Building, Jepet me Qira Ambient Per Zyra, Me Lokacion Perfekt!!! - 77m2

Unfurnished
650€ / month

  • Kavaja Street
  • 69

Property Description

REFLC707189 - Tek Tirana Garden Building, Jepet me Qira Ambient Per Zyra, Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin e 4 te nje godine, me 2 ashensor. Prona ka nje siperfaqe bruto 77 m2 dhe siperfaqe neto 62 m2. Ambienti eshte i organizuar ne 2 hapesira te ndara open space dhe tualeti. Njera prej hapesirave ka falje ne ballkon. Ambienti eshte i pershtatshem per zyra te ndryshme: zyre programimi, zyre projektesh, zyre avokatie, zyre noteriale. Cmimi i qirase eshte ne vleren neto. Disponohet dhe garazh (opsional) me cmim ekstra 150 euro. Per me shume informacion dhe vizite ne prone prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 77m2
Status
Rented
Property Type Office
Floor 4
Zone Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria
Street Kavaja Street
Construction Year 2024
Total Building Floors 16

Features

Elevator Balcony Invested Recently Not furnished East Orientation View Parking post Residential Property

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

700€ / month

750€ / month

Tek Garden Building, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Per... - 83m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga e Kavajës

Ne Rrugen e Kavajes, ne Kompleksin Garden Building, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Per Zyra. Apartamenti me siperfaqe 83 m2, ndodhet ne njeren prej dy...

400€ / month
Tek Mine Peza, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Buze Rrug... - 38m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Mine Peza

Tek Mine Peza, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Buze Rruge!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje pallati 5 katesh dhe ka nje siperfaqe neto 38 m2. Organ...

1,000€ / month
Ne Rrugen E Kavajes, Tek Kompleksi Square 21, Jepet Me... - 126m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Ne Rrugen e Kavajes,Tek Kompleksi Square 21 , Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin 3 te nje prej godianve t...