Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt!! - 81m2

Unfurnished
81,500€

  • SH54
  • 238
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFLC707177 - Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje godine 5 kateshe. Prona ka nje siperfaqe bruto 81.5 m2 dhe siperfaqe neto 71.46 m2. Organizohet nga salloni i ndenjes sebashku me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dhome matrimoniale, tualet i aksesueshem nga korridori. Orientimi i apartamentit eshte lindje. Prona eshte e shtruar me parket dhe ka dritare dopioxham me grile. Ofrohet mundesia e mobilimit te apartamentit nga pronari me cmim ekstra. Zona ne te cilen ndodhet prona ofron nje jetese te qete dhe komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 81m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 2
Zone Fresku
Street SH54
Construction Year 2023
Total Building Floors 5

Features

Balcony Invested Recently Toilet with Window Not furnished East Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
91,000€
Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit, Shitet Apartament 1... - 70m2
Astir - Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit Shitet Apartament 1+1 planimeyri te rregullt ne faze perfundimtare.Apartamenti ka siperfaqe bruto 70.00 m2 dhe sipe...

E RE
83,900€
Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit Shitet Apartament 1+... - 62m2
Astir - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit Shitet Apartament 1+1 planimetri te rregullt ne faze perfundimtare.Apartamenti ka siperfaqe bruto 62.20 m2 dhe sipe...

84,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesire Te Bollshme... - 71m2
Astir - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit Shitet Apartament 1+1 me hapesire te bollshme. Apartamenti me siperfaqe bruto 71.40m2 dhe siperfaqe neto 62.00m2, n...