Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!! - 90m2

Unfurnished
89,700€

  • SH54
  • 479
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFLC707176 - Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!! Apartamenti ndodhet ne katin 0 te nje godine 5 kateshe. Prona ka nje siperfaqe bruto 89.61 m2 dhe siperfaqe neto 78.57 m2. Organizohet nga salloni i ndenjes sebashku me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dhome matrimoniale, dhome gjumi femijesh, tualet i aksesueshem nga korridori. Orientimi i apartamentit eshte jug- perendim. Prona eshte e shtruar me parket dhe ka dritare dopioxham me grile. Zona ne te cilen ndodhet prona ofron nje jetese te qete dhe komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 90m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 0
Zone Fresku
Street SH54
Construction Year 2023
Total Building Floors 5

Features

Balcony Invested Recently Not furnished South Orientation West Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

85,000€
Ne Porcelan, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite!!! - 70m2
Porcelan - Rruga Kongresi i Manastirit

Ne Porcelan Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues 6-katesh dhe organizohet nga korridori s...

81,500€
Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt!! - 81m2
Fresku - SH54

Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje godine 5 kateshe. Prona ka nje siperfaqe bruto 81.5 m2 d...

450€ / month

500€ / month

Ne Fillim Te Freskut, Jepet Me Qira Super Apartament 2+... - 120m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fillim Te Freskut Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Totaliosht I Investuar!! . Apartamenti ka siperfaqe totale 124m2 dhe organizohet ne nje korrid...