Tek Tirana Garden Building, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Me Lokacion Perfekt!!! - 110m2

Unfurnished
1,500€ / month

  • Kavaja Street
  • 44

Property Description

REFLC707175 - Tek Tirana Garden Building, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin 15 te nje godine 15 kateshe, me 2 ashensor. Prona ka nje siperfaqe bruto 110 m2 dhe siperfaqe neto 88 m2. Organizohet nga 3 ambiente, njera prej te cilave me dalje ne ballkon dhe 2 tualete. Orientimi i ambientit eshte lindje. Prona eshte e pershtatshme per zyra te ndryshme: zyre avokatie, zyre programimi, zyre noteriale, zyre projektesh etj. Vlera e qirase eshte bruto. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 110m2
Status
Active
Property Type Office
Floor 15
Zone Rr. e Kavajes
Street Kavaja Street
Construction Year 2023
Total Building Floors 15

Features

Mortgage Elevator Balcony Invested Recently Toilet with Window Not furnished East Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

650€ / month
Tek Tirana Garden Building, Jepet Me Qira Ambient Per Z... - 77m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Tirana Garden Building, Jepet me Qira Ambient Per Zyra, Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin e 4 te nje godine, me 2 ashensor. Prona k...

1,500€ / month

1,600€ / month

Tek ''Turdiu Center''jepet Zyre Me Qira Per Tipologji T... - 154m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Tek Turdiu Center, ne Rruga Barrikadave , jepet me qira zyre 154 m2 . Zyra ka organizim ne pjesen e recepsionit, kuzhine moderne, tre zyra me acces m...

2,500€ / month
Tek Garden Building, Jepet Me Qira Super Dublex Per Zyr... - 322m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Garden Building, Ne Rrugen e Kavajes, Jepet Me Qira Super Dublex Per Zyra!!! Ambienti ndodhet ne katin e 3-4 te nje pallati te ri te sapo perfundu...