Tek Tirana Garden Building, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Me Lokacion Perfekt!!! - 110m2

Unfurnished

1,500€ / month

1,100€ / month

  • Kavaja Street
  • 76

Property Description

REFLC707175 - Tek Tirana Garden Building, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin 15 te nje godine 15 kateshe, me 2 ashensor. Prona ka nje siperfaqe bruto 110 m2 dhe siperfaqe neto 88 m2. Organizohet nga 3 ambiente, njera prej te cilave me dalje ne ballkon dhe 2 tualete. Orientimi i ambientit eshte lindje. Prona eshte e pershtatshme per zyra te ndryshme: zyre avokatie, zyre programimi, zyre noteriale, zyre projektesh etj. Vlera e qirase eshte neto. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 110m2
Status
Active
Property Type Office
Floor 15
Zone Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria
Street Kavaja Street
Construction Year 2023
Total Building Floors 15

Features

Mortgage Elevator Balcony Invested Recently Toilet with Window Not furnished East Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

400€ / month
Tek Mine Peza, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Buze Rrug... - 38m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Mine Peza

Tek Mine Peza, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Buze Rruge!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje pallati 5 katesh dhe ka nje siperfaqe neto 38 m2. Organ...

1,000€ / month
Ne Rrugen E Kavajes, Tek Kompleksi Square 21, Jepet Me... - 126m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Ne Rrugen e Kavajes,Tek Kompleksi Square 21 , Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin 3 te nje prej godianve t...

700€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga Kavajes , Prane Kishes Katolike, Jepet Zyre M... - 57m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Tek Rruga Kavajes, Prane Kishes Katolike, Jepet zyre 57 m2 me qera. Zyra ndodhet ne pallat te ri, te mireadministruar me acces te kufizuar vetem per r...