Tek Rruga Fortuzi, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Orientim Perfekt!!! - 91m2

Furnished
700€ / month

  • Rruga Fortuzi
  • 65
  • 3 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFLC707170 - Tek Rruga Fortuzi, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 2 te nje pallati 6 katesh, pa ashesor dhe ka nje siperfaqe neto 91 m2. Prona organizohet nga korridori shperndares , salloni i ndenjes sebashku me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, 3 dhoma gjumi, tualet me dritare. Apartamenti disponon te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. Orentimi i apartamentit eshte jug-lindje, duke mundesuar ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet prona eshte shume afer qendres dhe ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 91m2
Status
Active
Property Type Apartment 3+1
Floor 2
Zone Mine peza
Street Rruga Fortuzi
Construction Year 1987
Total Building Floors 6

Features

Mortgage Balcony Toilet with Window Furnished South Orientation East Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

800€ / month
Ne Rrugen Siri Kodra, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me V... - 123m2
Siri Kodra - Rruga Siri Kodra

Ne Rrugen Siri Kodra, Brenda Unazes se Vogel, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Verande Dhe I Mobiluar!!! Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me a...

700€ / month

800€ / month

Prane Stadiumit Dinamo, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Pe... - 95m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Margarita Tutulani

Prane ish-Shushices tek St. Dinamo jepet me qera apartament 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati egzistues me orientim jug- lindje...

700€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Apartament 3+1, Me... - 124m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Ne Zonen me te mire, ne Komunen e Parisit, jepet me qira apartament 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor dhe te...