Tek Komuna e Parisit, Shitet Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! - 125m2

Furnished
255,000€

  • Rruga Tish Dahia
  • 182
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFLC707159 - Tek Komuna e Parisit Shitet Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 8 te nje pallati 10 katesh, me 2 ashensor dhe ka nje siperfaqe neto 125 m2. Prona organizohet nga salloni i ndenjes me dalje ne ballkon, kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi matrimoniale njera prej te cilave me dalje ne ballkon, tualet me dritare. Apartamenti eshte i pajisur me te gjitha elektoshtepiaket e nevojshme. Se fundmi po investohet ne dritare dopioxham dhe shtrimi me parket. Orientimi i apartamentit eshte veri-lindje. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 125m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 8
Zone Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Street Rruga Tish Dahia
Construction Year 2000
Total Building Floors 10

Features

Mortgage Elevator More than one Balcony Balcony Toilet with Window Furnished East Orientation North Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

235,000€

237,000€

Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1 Me Planimet... - 97m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Anton Lufi

Ne Komune Te Parisit, Te Niku Konstruksion , Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Pefekte!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te nje pallati te ri 7-kat...

130,000€
Vasil Shanto Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar!!! - 68m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Viktor Eftimiu

Vasil Shanto Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar!!! Ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, shitet apartament 2+1, ne katin e 3 te nje pallati ekzistues....

257,500€
Tek Shkolla E Baletit, Shitet Apartament 2+1 Me Lokacio... - 75m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Petro Nini Luarasi

Tek Shkolla e Baletit, Shitet Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!!! Apartamenti ndodhet ne katin 1 te nje pallati ekzistues dhe ka nje siperfaqe neto...