Tek Komuna e Parisit, Shitet Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! - 125m2

Furnished
255,000€

  • Rruga Tish Dahia
  • 163
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFLC707159 - Tek Komuna e Parisit Shitet Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 8 te nje pallati 10 katesh, me 2 ashensor dhe ka nje siperfaqe neto 125 m2. Prona organizohet nga salloni i ndenjes me dalje ne ballkon, kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi matrimoniale njera prej te cilave me dalje ne ballkon, tualet me dritare. Apartamenti eshte i pajisur me te gjitha elektoshtepiaket e nevojshme. Se fundmi po investohet ne dritare dopioxham dhe shtrimi me parket. Orientimi i apartamentit eshte veri-lindje. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 125m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 8
Zone Komuna e Parisit
Street Rruga Tish Dahia
Construction Year 2000
Total Building Floors 10

Features

Mortgage Elevator More than one Balcony Balcony Toilet with Window Furnished East Orientation North Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
237,000€
Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1 Me Planimet... - 97m2
Komuna e Parisit - Rruga Anton Lufi

Ne Komune Te Parisit, Te Niku Konstruksion , Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Pefekte!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te nje pallati te ri 7-kat...

800€ / month
Tek Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2, I... - 100m2
Komuna e Parisit - Rruga Prokop Mima

Tek Komuna e Parisit Jepet me Qera Apartament 2+1+2, I Sapo Investuar. Apartamenti ndodhet fare prane "Kristal Center", ne nje zone qe ofron te gjitha...

235,000€
Cmim i diskutueshem

250,000€

Perballe Liqenit Artificial, Shitet Super Apartament 2+... - 105m2
Liqeni i Thate - Rruga Peti

Ndermjet Kopshtit Zoologjik dhe Liqenit te Thate, ne fillim te rruges Peti, shitet Apartament 2+1, me punime super cilesore. Apartamenti ndodhet ne ka...