Ne Sauk, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bollshme!! - 106m2

Unfurnished

112,000€

110,000€

  • Rruga Osmet
  • 284
  • 3 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFLC707158 - Ne Sauk, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti ndodhet ne katin 1 te nje godine 2 kateshe dhe ka nje siperfaqe neto 106.9 m2 ( 40.7 m2 eshte shtese e cila eshte e regjistruar ne certifikaten e pronesise). Prona organizohet nga salloni i ndenjes, ambient gatimi i vecuar, dhome gjumi matrimoniale, dhome gjumi femijesh, ambient ndenje me dalje ne ballkon, depo, tualet me dritare. Orientimi eshte Perendim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron nje jetese komode. Prona eshte e pajisur me dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 106m2
Status
Active
Property Type Apartment 3+1
Floor 1
Zone Sauk
Street Rruga Osmet
Construction Year 1987
Total Building Floors 2

Features

Mortgage Balcony Storehouse Toilet with Window Not furnished West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

105,000€
Tek Kompleksi Univers City Prane Qtu, Shitet Apartament... - 117m2
Autostrada Tirane-Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Tek Kompleksi Univers City Prane QTU, Shitet Apartament 3+1, Me Cmim Kleringu!! Apartamenti me siperfaqe totale 117m², ndodhet ne katin e 2 te nje pal...

191,000€
Tek Rezidenca Porta Tirana E Re, Shitet Apartament 3+1+... - 147m2
Sauk - Rruga Gjon Krisli

Tek Rezidenca Porta Tirana e Re, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje prej godinave te komple...

435,000€

445,000€

Te Rezidenca Touch Of The Sun, Shitet Apartament 3+1 Me... - 303m2
Sauk - Rruga e Elbasanit

Te Rezidenca Touch Of The Sun, shitet apartament 3+1 me siperfaqe neto 164 m2, siperfaqe te perbashket 16 m2 si edhe siperfaqe verande 122 m2 ne katin...