Ne Sauk, Shitet Apartament 3+1 Me Cmim Okazion! - 106m2

Unfurnished

112,000€

99,000€

  • Rruga Osmet
  • 405
  • 3 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFLC707158 - Ne Sauk, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti ndodhet ne katin 1 te nje godine 2 kateshe dhe ka nje siperfaqe neto 106.9 m2 ( 40.7 m2 eshte shtese e cila eshte e regjistruar ne certifikaten e pronesise). Prona organizohet nga salloni i ndenjes, ambient gatimi i vecuar, dhome gjumi matrimoniale, dhome gjumi femijesh, ambient ndenje me dalje ne ballkon, depo, tualet me dritare. Orientimi eshte Perendim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron nje jetese komode. Prona eshte e pajisur me dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 106m2
Status
Active
Property Type Apartment 3+1
Floor 1
Zone Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Street Rruga Osmet
Construction Year 1987
Total Building Floors 2

Features

Mortgage Balcony Storehouse Toilet with Window West Orientation Not furnished

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

400€ / month
Cmim i diskutueshem

450€ / month

Tek Rrethrrotulimi I Saukut Te Vjeter, Jepet Me Qira Ap... - 110m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Tafil Buzi

Tek Rrethrrotulimi i Saukut Te Vjeter, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Per Here Te Pare!!! Apartamenti ndodhet ne katin 2 te nje vile 3 kateshe dhe ka n...

191,000€
Tek Rezidenca Porta Tirana E Re, Shitet Apartament 3+1+... - 147m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Gjon Krisli

Tek Rezidenca Porta Tirana e Re, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje prej godinave te komple...

435,000€

445,000€

Te Rezidenca Touch Of The Sun, Shitet Apartament 3+1 Me... - 303m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga e Elbasanit

Te Rezidenca Touch Of The Sun, shitet apartament 3+1 me siperfaqe neto 164 m2, siperfaqe te perbashket 16 m2 si edhe siperfaqe verande 122 m2 ne katin...