Ne Sauk, Tek Rezidenca Vila Lule, Jepet Me Qira Super Vile E Pabanuar Me Pare!!! - 250m2

Partialy Furnished
2,500€ / month

  • Rruga Riza Kasemi
  • 34

Property Description

REFLC707156 - Ne Sauk, Tek Rezidenca Vila Lule, Jepet Me Qira Super Vile E Pabanuar Me Pare!!! Vila eshte e oerbere nga 3kate dhe ka nje siperfaqe neto 250 m2, si dhe siperfaqe kopshti 250 m2. Ne katin e pare organizohet nga salloni i ndenjes me ambient gatimi te vecuar dhe tualeti, kati i dyte perbehet nga dy dhoma me tualet te dedikuar per secilen dhe nje lavanteri, kati i trete perbehet nga dy dhoma gjumi, 2 ballkone dhe tualeti. Secila nga nga dhomat ka dalje ne ballkon . Vila eshte totalisht e investuar: shtruar me parket, hidroizolim, termoizolim, sistem kondicionimi multi-split Midea, dritare triplex me grile elektrike, hidrosanitare inkaso te markave me cilesore. Zona ne te cilen ndodhet vila ofron qetesine e munguar dhe ajrin e paster duke e bere ambientin me te pershtatshem per nje jetese komode dhe cilesore. Bashke me vilen ofrohet dy hapesira parkimi. Cmimi i qirase eshte ne vleren bruto. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 250m2
Status
Active
Property Type Villa
Floor 3
Zone Sauk
Street Rruga Riza Kasemi
Construction Year --
Total Building Floors 3

Features

Mortgage Residential Property More than one Balcony Balcony Invested Recently Storehouse Toilet with Window Partially Furnished South Orientation East Orientation West Orientation View Parking post

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

500,000€
Cmim Okazion!! Tek "Olive Park” Rezidence, Shitet Super... - 374m2
Sauk - Rruga e Elbasanit

Tek "Olive Park” Rezidence, shitet Vile me cmim okazion ne faze tulle !! Olive Park eshte nje projekt i ri me vila dhe apartamente, me nje vendodhje s...

2,500€ / month
Tek Kompleksi Dinamo, Jepet Me Qira Vile 3-Kateshe, E S... - 310m2
Rr. e Kosovareve - Rruga Bilal Golemi

Ne nje nder zonat me te kerkuar te Tiranes, Tek Kompleksi Dinamo, Jepet Me Qira Vile 3-kateshe e sapo investuar. Vila ka sipërfaqe totale ndërtimi 330...

299,000€
Cmim i diskutueshem

320,000€

Ne Kodrat E Saukut, Shitet Vile 4 Kate Me Super Pamje !... - 504m2
Sauk - Rruga Grigor Cilka

Ne Kodrat e Saukut, ne super pozicion, shitet nje vile kater kateshe. Vila shtrihet ne truall 420m² me gjurme ndertimi rreth 126m² per kat duke e bere...