Ne kompleksin Mangalem 21, Jepet Me Qira Dyqan, I Pershtatshem Per Veprimtari Te Ndryshme Biznesi!!! - 33m2

Unfurnished
300€ / month

  • Rruga Pasho Hysa
  • 41

Property Description

REFLC707154 - Tek Ali Demi, Ne kompleksin Mangalem 21, Jepet Me Qira Dyqan, I Pershtatshem Per Veprimtari Te Ndryshme Biznesi!!!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje prej godinave te kompleksit dhe ka nje siperfaqe neto 33 m2. Prona organizohet nga nje ambient open space dhe tualeti. Ambienti ka fasade xhami, duke mundesuar reklamimin e biznesit dhe eshte i pershtatshem per veprimtari te ndryshme : zyra te ndryshme, parukeri, servis celularesh, tabachino etj. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 33m2
Status
Active
Property Type Shop
Floor 0
Zone Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane
Street Rruga Pasho Hysa
Construction Year 2020
Total Building Floors 6

Features

Mortgage Residential Property Invested Recently Not furnished East Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

300€ / month

400€ / month

Te Kompleksi Mangalem 21 Jepet Me Qira Dyqan Perfekt Pe... - 80m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pasho Hysa

Ne Ali Dem, Te Kompleksi Mangalem 21 Jepet Me Qira Dyqan Pefekt Per Investim!! Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje prej godinave te kompleksit dhe organi...

89,900€

99,000€

Ne Ali Dem, Te Kompleksi Mangalem 21 Shitet Dyqan Me Ci... - 80m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pasho Hysa

Ne Ali Dem, Te Kompleksi Mangalem 21 Shitet Dyqan Me Cmim Okazion Pefekt Per Investim!! Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje prej godinave te kompleksit d...

300€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Shkolla E Bashkuar, Jepet Me Qira Dyqan Buze Rruge!... - 35m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Ismail Agë Petrela

Tek Shkolla E Bashkuar, Jepet Me Qira Dyqan Buze Rruge!!! Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje ndertese 2 kateshe te sapo investuar dhe siperfaqja e...