Tek Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Super Dupleks , Me Lokacion Perfekt!!! - 281m2

Furnished

1,600€ / month

1,400€ / month

  • Rruga Mustafa Xhabrahimi
  • 78
  • 2 rooms
  • 3 bathrooms

Property Description

REFLC707134 - Tek Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Super Dupleks , Me Lokacion Perfekt!!! Dupleksi ndodhet ne katin 1 dhe 2 te nje vile 3 kateshe. Prona ka nje siperfaqe neto 178 m2 dhe 102.8 m2 oborr. Kati i pare organizohet nga salloni i ndenjes me ambienti ngrenie dhe gatimi, secila prej ambienteve me dalje ne verande dhe tualeti. Ne katin e dyte kemi dhome matrimoniale me tualet te dedikuar dhe me dalje ne ballkon, dhome femijesh me dalje ne ballkon, dhome garderobe , tualet i aksesueshem nga dhoma e femijeve. Prona eshte e rinovuar se fundmi me moblilim cilesor te markave me te njohura, eshte e pajisur sistem qendror kondicionimi dhe sistem filtrimi te ujit, ofron siguri maksimale 24/7 me kamera dhe security, internet. Gjithashtu ofrohet post parkimi i perfshire ne cmim. Vlera e qirase eshte neto. Preferohet 6 muaj parapagim. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 281m2
Status
Active
Property Type Duplex
Floor 2
Zone Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate
Street Rruga Mustafa Xhabrahimi
Construction Year --
Total Building Floors 3

Features

Mortgage Veranda Garage More than one Balcony Balcony Invested Recently Storehouse Toilet with Window Furnished East Orientation West Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

1,500€ / month
Tek Zgjatimi Rezidenca Kodra Diellit 1, Jepet Me Qira D... - 178m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Zallit

Tek Zgjatimi Rezidenca Kodra Diellit 1, Jepet Me Qira Super Duplex 3+1 totalisht i Investuar!!! Duplexi ndodhet ne katin e 2 dhe te 3 te njeres prej o...

420,000€
Tek Kopshti Botanik, Shitet Duplex Me Hapesira Te Bolls... - 331m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Selita e Vjeter

Tek Kopshti Botanik ne Rezidencen Fratari shitet Duplex me hapesira te bollshme dhe Orientim Perfekt. Dupleksi me siperfqe bruto 229.6 m2, neto 219.5...