Ne Fresk, Shitet Garsoniere Me Orientim Perfekt !!! - 35m2

Unfurnished
43,000€

  • Rruga Shefqet Kuka
  • 396
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFLC707119 - Ne Fresk, Shitet Garsoniere Me Hapesira Te Bollshme!!! Prona ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 6 katesh dhe ka nje siperfaqe 35 m2 ( ne certifikaten e pronesise eshte e regjistruar 20.9 m2). Organizohet nga nje hapesire e bollshme dhe tualeti. Garsonierja eshte e investuar: shtirmi me pllake, patinim, tavan i varur me ndricim led. Ne certifikaten e pronesise eshte shenuar si njesi biznesi. Zona ne te cilen ndodhet prona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Righ Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 35m2
Status
Active
Property Type Studio apartment
Floor 1
Zone Fresk - Linze - Dajt
Street Rruga Shefqet Kuka
Construction Year --
Total Building Floors 6

Features

Mortgage Not furnished West Orientation Window screens Invested Recently

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties