Perballe Shkolles Harry Fultz, Shitet Apartament 2+1, Ideal Per Investim dhe Banim!!! - 82m2

Furnished

123,000€

121,000€

  • Rruga Asim Vokshi
  • 409
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFLC707106 - Perballe Shkolles Harry Fultz, Shitet Apartament 2+1, Ideal Per Investim dhe Banim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 (te fundit) te nje pallati pa ashensor dhe ka nje siperfaqe neto 82 m2. Prona organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes me kend gatimi te vecuar, 2 dhoma gjumi, depo, tualet me dritare. Pallalti ne te cilen ndodhet apartamenti eshte me tarace te izloluar. Apartamenti orientohet nga lindja dhe eshte i pajisur me kondicioner ( salloni i ndenjes). Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 82m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 5
Zone Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit
Street Rruga Asim Vokshi
Construction Year 1995
Total Building Floors 5

Features

Mortgage Storehouse Toilet with Window Furnished East Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
131,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2 Mundesi Pagese Me Kes... - 114m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi i Kasharit ne kompleksin "Urban Planning & Development" shitet Apartament 2+1 me organizim perfekt dhe mundesi pagese me keste...

E RE
196,000€
Tek Bulevardi I Ri, Ne Rezidencen Platinium, Shitet Apa... - 128m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi i Ri, Ne Rezidencen Platinium, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin 8 te nje godine 10 kateshe,...

129,250€
Okazion Me 1100 Euro/M2 !!! Prane Sheshit Shqiponja Tek... - 118m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga 29 Nëntori

Okazion Me 1100 Euro/m2 !!! Prane Sheshit Shqiponja Tek Kompleksi Akses Tirana, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Faze Perfundimtare !!! Pozicioni i “Akses...