Perballe Shkolles Harry Fultz, Shitet Apartament 2+1, Ideal Per Investim dhe Banim!!! - 82m2

Furnished

123,000€

121,000€

  • Rruga Asim Vokshi
  • 409
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFLC707106 - Perballe Shkolles Harry Fultz, Shitet Apartament 2+1, Ideal Per Investim dhe Banim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 (te fundit) te nje pallati pa ashensor dhe ka nje siperfaqe neto 82 m2. Prona organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes me kend gatimi te vecuar, 2 dhoma gjumi, depo, tualet me dritare. Pallalti ne te cilen ndodhet apartamenti eshte me tarace te izloluar. Apartamenti orientohet nga lindja dhe eshte i pajisur me kondicioner ( salloni i ndenjes). Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 82m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 5
Zone Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit
Street Rruga Asim Vokshi
Construction Year 1995
Total Building Floors 5

Features

Mortgage Storehouse Toilet with Window Furnished East Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

115,000€
Tek Varri Bamit, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te B... - 73m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Xhanfize Keko

Ne Xhamllik, Prane Artisti Lounge Me Pamje Nga Rruga Kryesore, Shitet Apartament 2+1 me hapsira te bollshme dhe i investuar. Apartamenti ndodhet ne ka...

125,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite!!! - 104m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Foto Xhavella

Ne Astir, Prane Bar 2 Palmat, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 8-katesh ne ndertim te ri dhe te...

E RE
193,500€
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Novus, Prane Bulevardit Te Ri Shitet Apar... - 107m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Karl Gega

Tek Kompleksi Novus me vendndodhje ne Bulevardin e Ri, 800 metra larg Qendres, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Kleringu. Apartamenti ndodhet ne katin...