Tek Secret Garden, Shitet Vilë Spektakolare Super E Investuar !! - 462m2

Furnished
720,000€

  • Rruga Rezervat e Shtetit
  • 1051

Property Description

REFJH133591 - Ne Kompleksin Me Elitar Ne Tirane, Tek Secret Garden, Shitet Vilë Spektakolare Super E Investuar !! Rezidenca është drejt perfundimit dhe ofron siguri me roje private dhe survejim 24 ore me kamera. Vila ka nje stil të veçantë punimi me gure dhe dru duke krijuar ndjesinë e shtëpise të ngrohte dhe mikpritëse me oborr me gjelberim, dysheme me ndricim led dhe nje verande ku ndodhet nje jacuzzi me sistem ngrohje ftohje te nje prej markave me cilesore. Vila organizohet ne 4 kate. Kati -1 eshte i banueshem dhe organizohet ne nje ambient relaksi me jacuzzi, sauna dhe garderobe, dysheme me ndricim led, vijojme me nje ambient te shfrytezuar si lavanderi me te gjitha paisjet te teknologjise se fundit shume cilesore, 1 dhome per miq, 1 tualet i perbashket dhe nje dhome e dedikuar per sistemet qe operojne ne vile si i paneleve diellore, kamerave qe survejojne vilen, shperndarja e wifi, sistemi qendror chiller. Kati pare fillon me hollin dhe shperndahet me dhomen e ndenjes shume komode me nje oxhak nga ku mund te aksesohet dhe ne veranden e oborrit, nje dhome depo, kuzhina e cila eshte me vete e gjitha e pajisur me elektroshtepiaket te teknologjise se fundit shume cilesore dhe nje tualet te perbashket. Kati i dyte organizohet me 3 dhoma per femijet te gjitha me parket me dalje ne ballkone, me mobilim shume cilesor dhe te vecante dhe nje tualet i perbashket. Ne katin e fundit papafingo ndodhet dhoma matrimoniale me minibar dhe me dalje ne nje verande te bollshme, vijon me nje dhome tjeter garderobe dhe nje tualet. E gjithe shtepia eshte me sistem ngrohje ftohje chill te markes mitsubishi climaveneta me rregullatorin e temperatures ne cdo ambjent, gjithashtu sistem ngrohje te gjitha dyshemete, cdo dhome e pajisur me TV, sistem Alexa, te gjitha paisjet elektroshtepiake dhe hidrosanitare te markave te fundit dhe shume cilesore, vetratat triple xham me super izolim akustik dhe termik. Punimi jashtem i viles eshte me gure dhe material kundra lageshtires. Vila disponon 4 poste parkimi, 2 nga postet aksesosojne ne kuzhinen shtepise ne rast te furnizimeve ushqimore sipas nevojes te familjes. Per me shume informacion apo per nje vizite ne kete super vile na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997 !!

Property Details

Total Area 462m2
Status
Active
Property Type Villa
Floor 1
Zone TEG
Street Rruga Rezervat e Shtetit
Construction Year 2017
Total Building Floors 4

Features

Mortgage Residential Property Veranda More than one Balcony Balcony Storehouse Toilet with Window Furnished South Orientation East Orientation West Orientation North Orientation Attic View Window screens Parking post

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

330,000€
Cmim i diskutueshem
Okazion Per Vetem 540 Euro/m2! Prane Teg Shiten Dy Vila... - 607m2
TEG - Rruga Xhaferr Shaba

Okazion Per Vetem 540 Euro/m2! Prane TEG Shiten Dy Vila Per Dy Vellezer!!! Vilat pozicionohen ne zonen e Mjull Bathores perball me Qendren Tregtare TE...

Ne Kompleksin Sunrise, Shitet Super Vile 3-Kateshe !! - 431m2
TEG - Rruga Ligatat

The villa is located in a new residential complex, just 100 meters from the TEG shopping center in Lunder. The complex is built with high quality cons...

470,000€
Vilë Me Çmim Okazion Tek Secret Garden - 400m2
TEG - Rruga Vilave

Live in the tranquility and fresh air that the Pheasant Forest offers! The villa is located on three floors and is organized as follows: on the 1st fl...