Te Komuna Parisit, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite !! - 91m2

Furnished
98,000€

  • Komuna e Parisit
  • 1962
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFIM092405 - 2 + 1 apartment for sale at the beginning of the street "Paris Commune" at the building in front of the garden. The recently furnished apartment and everything new from the toilet, parquet (laminate) to the furniture. The structure of the apartment is divided into 2 spacious bedrooms, 1 large living room and kitchen, 1 bathroom and 1 large balcony overlooking Dajti. The orientation of the apartment is south east which makes it beaten by the sun and natural light throughout the day. The building in which it is located has 2 elevators with chip. The property has complete and regular mortgage documentation.

Property Details

Total Area 91m2
Status
Sold
Property Type Apartment 2+1
Floor 6
Zone Komuna e Parisit
Street Komuna e Parisit
Construction Year 2006
Total Building Floors 12

Features

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

105,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Kodres Se Diellit, Shitet Apartament 2+1 I Inves... - 95m2
Kodra e Diellit - Rruga Rapo Hekali

Tek Kodra e Diellit, shitet apartament 2+1 i sapo investuar. Apartamenti me siperfaqe 95 m2 neto ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te miredministrua...

120,000€
Tek 21-Dhjetori, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te B... - 107m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

Ne nje zone mjaft te kerkuar ne Tirane prane market Joena, ne rrugen “Frederik Shiroka” shitet apartament 2+1 me hapesira te bollshme ne nje pallat te...

120,000€
Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Ban... - 105m2
21 Dhjetori - Rruga Sulejman Pitarka

Tek 21 Dhjetori, prane rruges kryesore, shitet apartament 2+1 ideal per banim. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te mireadministru...