Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit Shitet Apartament 1+1, Ne Ndertim te Ri !!! - 77m2

Unfurnished
103,000€

  • Kashar
  • 108
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFFS197207 - Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit Shitet Apartament 1+1 planimetri te rregullt ne faze perfundimtare. Apartamenti ka siperfaqe bruto 76.90 m2 dhe siperfaqene neto 66.80 m2,ndodhet ne katin e 1 banim te nje kompleksi,objekt banimi 7-10 kate me 2 kate parkim nentoke.Apartamenti ka Orientimin Veri-Lindje dhe organizohet ne koridor shpernades,salloni ku kemi kend gatimi dhe ambient ndenjie me dalje ne ballkon,dhome gjumi matrimoniale dhe tualeti qendror.Kompleksi dallohet per punimet teper cilesore duke filluar nga instalimet hidraulike-elektrike, termoizolim me fasade te ventiluar, shtrimi me pllake ose parket sipas deshires se klientit, dritaret dopioxham termike te pajisura me grila, hapesira pushimi dhe hapesira te gjelberta perreth kompleksit.Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997 !!!

Property Details

Total Area 77m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 1
Zone Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Street Kashar
Construction Year 2023
Total Building Floors 10

Features

Residential Property Elevator Balcony East Orientation North Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

70,000€
Ne Misto Mame, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim... - 59m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Thoma Koxhaj

Ne Misto Mame Shitet Apartament 1+1 ideal per Investim. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te mireadministruar me ashensor. Organizim...

111,000€
Ne Laprake, Te Kompleksi Aura, Shitet Apartament 1+1 Me... - 74m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Te Kompleksi Aura, Shitet Apartament 1+1 Me Shume Drite!!! Apartamenti me siperfaqe totale 73.9 m2 dhe siperfaqe neto 62.1 m2, ndodhet ne...

108,000€
Okazion Kleringu!Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Su... - 80m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 1+1, Me Pamje Te Lire Brenda Kompleksit!!! Apartamenti ka nje siper...