Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit Shitet Apartament 1+1, Ne Ndertim te Ri !!! - 62m2

Unfurnished
83,900€

  • Boulevard Kashar
  • 77
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFFS197205 - Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit Shitet Apartament 1+1 planimetri te rregullt ne faze perfundimtare.Apartamenti ka siperfaqe bruto 62.20 m2 dhe siperfaqene neto 54.00 m2,ndodhet ne katin e 1 banim te nje kompleksi,objekt banimi 7-10 kate me 2 kate parkim nentoke .Apartamenti ka Orientimin Veri-Lindje dhe organizohet si me poshte;koridori shperndares,salloni ku kemi sebashku kend gatimi dhe ambient ndenjie me dalje ne ballkon,dhome gjumi matrimoniale dhe tualeti qendror.Kompleksi dallohet per punimet teper cilesore duke filluar nga instalimet hidraulike-elektrike, termoizolim me fasade te ventiluar, shtrimi me pllake ose parket sipas deshires se klientit, dritaret dopioxham termike te pajisura me grila, hapesira pushimi dhe hapesira te gjelberta perreth kompleksit.Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997 !!!

Property Details

Total Area 62m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 1
Zone Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Street Boulevard Kashar
Construction Year 2023
Total Building Floors 10

Features

Residential Property Elevator Balcony East Orientation North Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

70,000€
Ne Misto Mame, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim... - 59m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Thoma Koxhaj

Ne Misto Mame Shitet Apartament 1+1 ideal per Investim. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te mireadministruar me ashensor. Organizim...

400€ / month
Ne Astir, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! - 78m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dhe organizo...

92,300€
Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesire Te Bollshme... - 77m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit Shitet Apartament 1+1 me hapesire te bollshme. Apartamenti me siperfaqe bruto 76.90m2 dhe siperfaqe neto 66.80m2, n...