Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1+2 me Super Planimetri, Ne Ndertim te Ri !!! - 110m2

Unfurnished
133,000€

  • Rruga Idriz Dollaku
  • 264
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFFS197200 - Ne Ali Dem, ne Rrugen Idriz Dollaku, Shitet Apartament 2+1+2 tualete ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim, ne nje godine banimi dhe sherbimi 5,6,7,8 dhe 9 kate dhe me 2 kate parkimi nentoke. Apartamenti ka orientim Jugu me nje siperfaqe bruto prej 110.51 m², siperfaqe neto prej 95.90 m². Apartamenti organizohet si me poshte: korridori shperndares, salloni ku ndodhet ambienti i ndenjes dhe kendi gatimit me dalje ne ballkon, dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar,dhome gjumi femijesh dhe tualeti qendror. Materialet qe po perdoren dhe teknologjite e reja te ndertimit, si ne realizimin e rifiniturave ashtu edhe ne realizimim e shtresave hidro-izoluese, realizimin e murit dopio qe ndan apartamentet midis tyre dhe me ambientin e jashtem, izolim akustik, pajisjet hidraulike te markave cilesore, vetratat cilesore, sistemi i kondicionimit multisplit bejne qe cilesia e ndertimit te jete maksimale. Ndertimi aktualisht eshte ne faze karabina. Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 110m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 2
Zone Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane
Street Rruga Idriz Dollaku
Construction Year 2021
Total Building Floors 9

Features

Elevator Balcony Not furnished South Orientation Window screens Residential Property

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

470€ / month
Tek Kompleksi Mangalem 21, Jepet Me Qira Apartament 2+1... - 88m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pasho Hysa

Ne Ali Dem, te Kompleksi Mangalem 21, jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar. Apartamnti ndodhet ne katin e gjashte banim te nje pallati 7 katesh te...

143,000€
Tek Kompleksi F10 , Ne Rrugen E Dibres Shitet Apartamen... - 84m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Tek Kompleksi F10 ne rrugen e Dibres shitet apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te dhe ka siperfaqe totale 84m² dhe siperfaqe neto 71.8m²...

E RE
257,500€
Tek Shkolla E Baletit, Shitet Apartament 2+1 Me Lokacio... - 75m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Petro Nini Luarasi

Tek Shkolla e Baletit, Shitet Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!!! Apartamenti ndodhet ne katin 1 te nje pallati ekzistues dhe ka nje siperfaqe neto...