Ne Ali Dem ,Shitet Super Vile Individuale Me Pishine !!! - 463m2

Unfurnished
900,000€

  • Rruga Pasho Hysa
  • 57

Property Description

REFFS197198 - Prane Kompleksit Mangalem 21,Shitet Vile Individuale me pishine,mundesi pagese me keste.Vila organizohet ne 2 kate mbi toke dhe me 1 kat nentoke bodrum me oborr,pishine dhe vend parkimi i jashtem per 2 poste parkimi.Organizimi eshte si me poshte ;kati nentoke eshte bodrum,kati 0 kemi sallon me ambient gatimi me dalje ne oborr, dhome gjumi ,tualet me ajrim natyral vazhdojme me katin 1 kemi dhome gjumi matrimoniale me dalje ne llozhe dhe tualet te dedikuar ,dy dhoma gjumi te tjera ku njera ka dalje ne verande dhe tualet me ajrim natyral,e gjitha rrethohet nga oborri ku ndodhet dhe pishina.Ne total kemi 1 sallon+4 dhoma gjumi+3 tualete +verande+llozhe +oborr,pishine,parkim. Ne total Vila ka siperfaqe te parceles eshte 463 m2,siperfaqe ndertimore 380.60 m2,siperfaqe bodrum 131.30 m2,siperfaqe verande 29 m2,siperfaqe parkimi jashtem 29.30 m2,siperfaqe pishines 34 m2.Vila ka orient Veri-Perendim dhe Jug-Lindje.Vila eshte ne faze suvatimi,ku cilesia e punimve eshte shume larte,fasada me sistem kapote,vetratat triplex,instalimet hidralike incaso.Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The Right Deal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 463m2
Status
Active
Property Type Villa
Floor 2
Zone Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane
Street Rruga Pasho Hysa
Construction Year 2024
Total Building Floors 2

Features

Residential Property Veranda Toilet with Window South Orientation East Orientation West Orientation North Orientation View Window screens Parking post Garage More than one Balcony

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

700,000€
Ne Ali Dem, Shitet Vile Individuale Ne Faze Perfundimta... - 386m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pasho Hysa

Prane Kompleksit Mangalem 21,Shitet Vile individuale 2 kateshe,mundesi pagese me keste.Vila organizohet ne 2 kate,oborr dhe vend parkimi i jashtem per...

350,000€
Cmim i diskutueshem

370,000€

Ne Ali Dem, Shitet Shtepi Private, Ne Lokacion Perfekt!... - 250m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Ali Demi

Prane BKT ne Ali Dem Shitet shtepi private me 3 kate dhe parkim/bodrum. Shtepia ndodhet ne nje zone shume te mire te Tiranes me shtepi private dhe me...

600,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Ali Demi, Shitet Vile 3-Kateshe Perfekte Per Investi... - 400m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pasho Hysa

Ne Ali Dem ,Rruga Pasho Hysa, Shitet Vile 3-kateshe , Mundesi E Mire Investimi !!! Vila organizohet ne 2 kate plus papafingo. Me oborr me siperfaqe to...