Prane TV Klan, Shitet Super Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri !!! - 106m2

Unfurnished
143,000€

  • Rruga Xhanfize Keko
  • 183
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFFS197183 - Prane Tv Klanit, shitet apartament 2+1+2 tualete ne ndertim te ri. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te banim ne nje godine banimi 10 kateshe sherbimi dhe banimi dhe me 2 kate parkim nentoke. Apartamenti ka siperfaqe bruto 105.91m2, siperfaqe neto 93.07 m2 dhe organizohet si me poshte: korridori shperndares, salloni ku kemi kendin e gatimit se bashku me ambient ndenjie me dalje ne ballkon, dhoma e gjumit matrimoniale me tualet te dedikuar, dhome gjumi femijesh dhe tualeti qendror. Apartamenti ka orientim nga Perendimi. Ne kete ndertim cilesia e punimeve eshte shume e larte me materiale qe perdoren ne teknologjite e reja te ndertimit ku fasada eshte sistem kapot, realizimi i murit dopio qe ndan apartamentet ndermjet tyre dhe me ambientin e jashtem, izolim akustik, pajisjet hidraulike marke cilesore, vetratat, sistemi kondicionimit multisplit. Kompleksi perbehet nga 5 kulla dhe organizohet me hapesira te gjelberuara, e rruge lidhese me ndertimet e reja.Zona aktualisht eshte ne faze zhvillimi si nga gjithe komplekset e reja qe po ndertohen, por dhe per shkak te Unazes se Madhe e cila shume shpejt perfundon dhe i shton vlere zones dhe akes levizje. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 106m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 4
Zone Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan
Street Rruga Xhanfize Keko
Construction Year 2022
Total Building Floors 10

Features

Residential Property Elevator Balcony Not furnished West Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
140,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per In... - 89m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Zallit

Tek Kodra e Diellit Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadmini...

145,000€
Cmim i diskutueshem

153,000€

Tek Ish Parku, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Perfe... - 76m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Ndre Mjeda

Tek Ish Parku, tek Rruga Ndre Mjeda, Shitet Apartament 2+1 me Orientim dhe Vendndodhje Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati...

E RE
143,000€
Tek Kompleksi F10 , Ne Rrugen E Dibres Shitet Apartamen... - 84m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Tek Kompleksi F10 ne rrugen e Dibres shitet apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te dhe ka siperfaqe totale 84m² dhe siperfaqe neto 71.8m²...