Ne Paskuqan, Shitet Apartament 2+1 ne Ndertim te Ri !!! - 103m2

Unfurnished
117,000€

  • Unaza e Madhe
  • 208
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFFS197164 - Ne Paskuqan prane Unazes se Madhe ne Ndertim te ri shitet apartament 2+1,ne objekt banini 9 katesh me 1 kat parkim nentoke ne faze karabina.Apartamenti ka siperfaqe bruto 103.24 m² dhe siperfaqe neto 89.50 m², ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati 9-katesh dhe te pajisur me 2 ashensore. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte;koridori shperndares,salloni ku kemi ambient ndenjie dhe kend gatimi me dalje nga ballkon,dhome dhumi matrimoniale,dhome gjumi femijesh dhe tualeti qendror. Orientimi i apartamentit eshte nga Perendimi. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti dallohet per punimet cilesore, duke filluar nga instalimet hidraulike inkaso, instalimet e sistemit te kondicionimit multisplit, shtrimi me parket ose me pllake, dritare dopioxham termike.Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997!!!

Property Details

Total Area 103m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 2
Zone Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine
Street Unaza e Madhe
Construction Year 2024
Total Building Floors 9

Features

Elevator Balcony West Orientation Window screens Residential Property Not furnished

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

127,000€
Tek Kompleksi Univers City, Shitet Apartament 2+1+2 Me... - 127m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Tek Kompleksi Univers City, Prane QTU Shitet Apartament 2+1+2 Me Super Pamje . Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne faze perfun...

120,000€
Cmim i diskutueshem
Okazion Kleringu!! Ne Ali Dem Shitet 2+1+2 Me Hapesira... - 109m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Idriz Dollaku

Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapsira Te Bollshme, Ne Ndertim Te Ri!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim, ne nje godine banimi dhe sherbi...

103,000€
Prane Bulevardit Te Ri, Shitet Apartament 2+1 Me Planim... - 98m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Unaza e Madhe

Prane Bulevadit Te Ri Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Perfekte!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri 8-katesh te nje pallati ne...