Prane TV Klan, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt, Ne Ndertim Te Ri ne Faze Perfundimtare !!! - 98m2

Unfurnished
131,700€

  • Rruga Xhanfize Keko
  • 479
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFFS197138 - Prane Tv Klanit, shitet apartament 2+1+2 tualete ne kompleks ndertimi te vitit 2022, ne faze shtrimi. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim ne nje godine banimi 10 kateshe dhe me 2 kate parkim nentoke. Apartamenti ka siperfaqe bruto 97.53 m2 dhe siperfaqe neto 85.98 m2 dhe organizohet si me poshte; korridori shperndares, salloni ku ka ambient gatimi dhe ndenje me dalje ne ballkon, dhome gjumi matrimoniale me tualet te dikuar me arjim natyral, dhome gjumi femijesh dhe tualeti qendror. Apartamenti ka orientim Veri-Perendim. Ne kete ndertim cilesia e punimeve eshte shume e larte me materiale qe perdoren ne teknologjite e reja te ndertimit ku fasada eshte sistem kapot, realizimi i murit dopio qe ndan apartamentet ndermjet tyre dhe me ambientin e jashtem, izolim akustik, pajisjet hidraulike marke cilesore, vetratat, sistemi kondicionimit multisplit. Kompleksi perbehet nga 5 kulla dhe organizohet me hapesira te gjelberuara, e rruge lidhese me ndertimet e reja. Gjithashtu prane eshte duke u zhvilluar edhe projekti i Ambienteve te sherbimit per Qender Shendetsore, Kopesht, Shkolla. Zona aktualisht eshte ne faze zhvillimi si nga gjithe komplekset e reja qe po ndertohen, por dhe per shkak te Unazes se Madhe e cila shume shpejt perfundon dhe i shton vlere zones dhe akes levizje.Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RealDeal ne numrin 0674032997 !!!

Property Details

Total Area 98m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 2
Zone Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan
Street Rruga Xhanfize Keko
Construction Year 2022
Total Building Floors 10

Features

Residential Property Elevator Balcony Toilet with Window West Orientation North Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
140,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per In... - 89m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Zallit

Tek Kodra e Diellit Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadmini...

E RE
131,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2 Mundesi Pagese Me Kes... - 114m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi i Kasharit ne kompleksin "Urban Planning & Development" shitet Apartament 2+1 me organizim perfekt dhe mundesi pagese me keste...

129,250€
Okazion Me 1100 Euro/M2 !!! Prane Sheshit Shqiponja Tek... - 118m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga 29 Nëntori

Okazion Me 1100 Euro/m2 !!! Prane Sheshit Shqiponja Tek Kompleksi Akses Tirana, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Faze Perfundimtare !!! Pozicioni i “Akses...