Prane TV Klan, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt, Ne Ndertim Te Ri ne Faze Perfundimtare !!! - 98m2

Unfurnished
132,300€

  • Rruga Xhanfize Keko
  • 479
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFFS197138 - Prane Tv Klanit, shitet apartament 2+1+2 tualete ne kompleks ndertimi te vitit 2022, ne faze shtrimi. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim ne nje godine banimi 10 kateshe dhe me 2 kate parkim nentoke. Apartamenti ka siperfaqe bruto 97.53 m2 dhe siperfaqe neto 85.98 m2 dhe organizohet si me poshte; korridori shperndares, salloni ku ka ambient gatimi dhe ndenje me dalje ne ballkon, dhome gjumi matrimoniale me tualet te dikuar me arjim natyral, dhome gjumi femijesh dhe tualeti qendror. Apartamenti ka orientim Veri-Perendim. Ne kete ndertim cilesia e punimeve eshte shume e larte me materiale qe perdoren ne teknologjite e reja te ndertimit ku fasada eshte sistem kapot, realizimi i murit dopio qe ndan apartamentet ndermjet tyre dhe me ambientin e jashtem, izolim akustik, pajisjet hidraulike marke cilesore, vetratat, sistemi kondicionimit multisplit. Kompleksi perbehet nga 5 kulla dhe organizohet me hapesira te gjelberuara, e rruge lidhese me ndertimet e reja. Gjithashtu prane eshte duke u zhvilluar edhe projekti i Ambienteve te sherbimit per Qender Shendetsore, Kopesht, Shkolla. Zona aktualisht eshte ne faze zhvillimi si nga gjithe komplekset e reja qe po ndertohen, por dhe per shkak te Unazes se Madhe e cila shume shpejt perfundon dhe i shton vlere zones dhe akes levizje.Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RealDeal ne numrin 0674032997 !!!

Property Details

Total Area 98m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 2
Zone Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan
Street Rruga Xhanfize Keko
Construction Year 2022
Total Building Floors 10

Features

Residential Property Elevator Balcony Toilet with Window West Orientation North Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
128,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+Verande Me Kubature Te... - 217m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir Shitet Apartament 2+1+Verande Me Kubature Te Rregullt Dhe Orientim Perfekt. Apartamenti me siperfaqe totale 217.14 m2, neto 82.24 m2, verande...

165,000€
Tek Tregu I Ri Elektrik, Shitet Apartament 2+1 Me 2 Pos... - 90m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Millosh Shutku

Te Tregu I Ri Elektrik Shitet Apartament 2+1 + 2 Poste Parkimi!! Apartamenti nodhet ne katin e 5 te nje pallati 5-katesh ndertim i ri me ashensor dhe...

E RE
123,000€
Tek Ish Fusha E Aviacionit, Shitet Apartament 2+1 Me Or... - 72m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Grigor Gjirokastriti

Tek Ish Fusha Aviacionit Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 5 te nje pallati te mireadministruar me ashensor dh...