Ne Astir, Prane Kompleksit Molla , Jepet me Qira Apartament 2+1+2!!! - 106m2

Unfurnished
300€ / month

  • Rruga Astrit Losha
  • 128
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFFS196964 - Ne Astir, prane Bar Ryan, jepet me qira Apartament 2+1+2 i pamobiluar !!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 106.4 m2 dhe siperfaqe neto 94.5m2. Apartameti organizohet si m eposhte;nga salloni i ndenjes sebashku me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi njera prej te cilave me dalje ne ballkon dhe 2 tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 7 katesh ndertim i vitt 2011, i mireadministruar me ashensor dhe orientim nga lindja.Per me shume informacion mbi apartamentin ose vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare THe Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997 !!!

Property Details

Total Area 106m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 6
Zone Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Street Rruga Astrit Losha
Construction Year 2011
Total Building Floors 7

Features

Elevator Not furnished East Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

400€ / month
Ne Astir, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! - 78m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dhe organizo...

131,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2 Me Mundesi Pagese Me... - 114m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi i Kasharit ne kompleksin "Urban Planning & Development" shitet Apartament 2+1 me organizim perfekt dhe mundesi pagese me keste...

400€ / month
Cmim i diskutueshem
Prane Shkolles "Bajram Curri", Jepet Me Qira Apartament... - 70m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Vangjel Capo

Afer Shkolles "Bajram Curri", ne rrugen Vangjel Capo, Jepet Apartament 2+1 Me Qera Me Hapsira Te Bollshme!!! Apartamenti organizohet nga korridori qe...