Ne Astir, Prane Kompleksit Molla , Jepet me Qira Apartament 2+1+2!!! - 106m2

Unfurnished
300€ / month

  • Rruga Astrit Losha
  • 114
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFFS196964 - Ne Astir, prane Bar Ryan, jepet me qira Apartament 2+1+2 i pamobiluar !!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 106.4 m2 dhe siperfaqe neto 94.5m2. Apartameti organizohet si m eposhte;nga salloni i ndenjes sebashku me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi njera prej te cilave me dalje ne ballkon dhe 2 tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 7 katesh ndertim i vitt 2011, i mireadministruar me ashensor dhe orientim nga lindja.Per me shume informacion mbi apartamentin ose vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare THe Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997 !!!

Property Details

Total Area 106m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 6
Zone Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Street Rruga Astrit Losha
Construction Year 2011
Total Building Floors 7

Features

Elevator Not furnished East Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

130,000€

140,000€

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2 I Mobiluar Dhe Me Sup... - 116m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Teodor Keko

Astir Shitet Apartament 2+1+2 I Mobiluar Dhe Me Super Pamje!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje ndertimi te ri, i pajisur me ashensor dhe i mi...

500€ / month
Ne Astir, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I Mobiluar!!! - 100m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Gjergj Elez Alia

Ne Astir, Te Kompleksi Arlis Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri te mireadministruar me...

88,500€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Perfekt - 101m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Planimteri Te Rregullt dhe Orientim Perfekt!! Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri tete katesh,...