Ne Porcelan, Shitet Super Apartament 3+1+2 i Mobiluar dhe Orientim Perfekt !!! - 153m2

Furnished

280,000€

255,000€

  • Rruga Xhanfize Keko
  • 513
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFFS196784 - Ne Porcelan, Shitet Super Apartament 3+1+2 i mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati shume te mirembajtur ndertim i vitit 2017. Apartamenti ka siperfare bruto 153.20m² dhe siperfaqe neto 137m², me orientim Lindje -Perendim. Apartamenti ka organizim si me poshte: korridori shperndares, salloni ku kemi kendin e gatimit sebashku me ambientin e ndenjies me dalje ne ballkon, dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar me ajrim natyral, dhome gjumi femijesh, dhome tjeter e pershtatur ambient ndenjie me dalje ne ballkom te mbyllur dhe tualeti qendror me ajrim natyral. Apartamenti shitet i mobilur si ne foto. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti, vitet e fundit ka marre teper zhvillim sepse jane bere shume ndyshime ne infrastukture, jane ndertuar disa komplekse banimi dhe po vazhon me projekte te reja, ka prane fakultete private, shkolla, kopshte, institucione te ndryshme, markete, farmaci, etj. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone ne kontaktoni ne Agjensine Imobilare The Right Deal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 153m2
Status
Active
Property Type Apartment 3+1
Floor 2
Zone Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan
Street Rruga Xhanfize Keko
Construction Year 2017
Total Building Floors 8

Features

Mortgage Residential Property Garage Elevator More than one Balcony Toilet with Window East Orientation West Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

270,000€
Tek Orion Tower Bridge, Shitet Apartament 3+1+2 Me Vera... - 284m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga e Dibres

Tek Orion Tower Bridge, Shitet Apartament 3+1+2 Me Verande Dhe Super I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te fundit me siperfaqe totale 284...

280,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Gjirin E Lalzit, Shitet Super Apartament 3+1+2 Nje M... - 140m2
Hamallaj - Rruga e bregdetit

Ne Gjirin e Lalzit, Ne Kompleksin Rezidencial Porto Lalzi Shitet Super Apartament 3+1+2 vetem 1 minut larg detit. I ndodhur në bregun e Adriatikut, të...

270,000€

280,000€

Ne Porcelan, Shitet Njesi Biznesi Bar-Kafe Prane Univer... - 170m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Xhanfize Keko

Ne Porcelan, prane Universitetit Europian Te Tiranes shitet njesi biznesi Bar-Kafe me siperfaqe neto 130 m2 dhe 40 m2 verande ne katin e 2 teknik te n...