Ne Vlore, Shitet Super Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri!!! - 79m2

Furnished
95,000€

  • Rruga Liria
  • 354
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFFS196564 - Ne Vlore, Prane Sheshit te Flamurit, Shitet Super Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e peste banim te nje pallati te ri me ashensor, ndertim i vitit 2020. Apartamenti ka siperfaqe bruto 79.01m² nga te cilat siperfaqe neto 65.28 m², siperfaqe ballkoni 3.90 m², siperfaqe e perbashket 9.83 m² dhe me orientim Jug-Lindje. Apartamenti ka organizim si me poshte: korridori shperndares, salloni ku kemi sebashku kendin e gatimit dhe ambienti i ndenjies, dhome gjumi matrimoniale dhe ballkoni ku kane dalje te dy ambientet. Apartamenti eshte i pabanuar me pare dhe sapo eshte investuar qe nga instalimet elektrike, hidraulike, parketi, patinimi, gipset, tualeti, mobilimi bashkekohor, paisjet elektroshtepiake nga me cilesoret, kondicioner ne cdo ambient. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha fasilitetet per jetese komode po ashtu dhe per investim. Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 79m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 5
Zone Vlore
Street Rruga Liria
Construction Year 2020
Total Building Floors 11

Features

Mortgage Elevator Balcony Invested Recently Furnished South Orientation East Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
96,000€
Ne Yzberisht, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt... - 64m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, Tek Bulevardi Migjeni Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt. Apartamenti me siperfaqe bruto 64 m2, Neto 54.34 m2 ndodhet ne katin e...

E RE
90,000€
Ne Unazen E Re, Shitet Apartament 1+1, Ne Objekt Te Sap... - 69m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Teodor Keko

Ne Unazen E Re, Shitet Apartament 1+1, Ne Ndertim Te Sapo Perfunduar !! Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 68.8 m2 dhe eshte i organizuar me ko...

87,500€
Cmim i diskutueshem

91,500€

Tek Ali Demi, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri!!! - 70m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Idriz Dollaku

Ne Ali Dem, ne Rrugen Idriz Dollaku, Shitet Apartament 1+1ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim, ne nje godine banimi dhe sherbim...