Tek Falcon Residence, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri!!! - 102m2

Unfurnished
135,000€

  • Rruga e Dibrës
  • 382
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFFS196537 - Prane Shkolles se Bashkuar, shitet apartament 2+1+2 ndertimi te vitit 2023 ne faze fillestare. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te banim ne nje godine banimi dhe sherbimi me 4,5,6,8 dhe 10 kate dhe me 2 kate parkim nentoke. Apartamenti ka siperfaqe bruto 102,64 m2, siperfaqe neto 94,44 m2 dhe organizohet si me poshte; koridori ,salloni ku ka kend gatimi dhe ambient ndenjie me dalje ne ballkon, dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar,dhome gjumi femijesh dhe tualeti qendror. Apartamenti ka orientim nga Perendimi.Ne kete ndertim cilesia e punimeve eshte shume e larte me materiale qe perdoren ne teknologjite e reja te ndertimit ku fasada eshte sistem kapot, realizimi i murit dopio qe ndan apartamentet ndermjet tyre dhe me ambientin e jashtem, izolim akustik, pajisjet hidraulike marke cilesore, vetratat, sistemi kondicionimit multisplit.Zona ne te cilen ndodhet ka te gjitha fasilitet per jetese komode duke patur prane linje urbane,shkolla ,kopeshte,markete,farmaci etj..Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 102m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 3
Zone Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku
Street Rruga e Dibrës
Construction Year 2023
Total Building Floors 10

Features

Residential Property Elevator Balcony West Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
145,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Stacionit Te Trenit, Shitet Apartament 2+1 I Sapo... - 80m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Prane Stacionit te Trenit Shitet Apartament 2+1 i Sapo investuar!!!Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh ekzistues me nje siperfaqe...

E RE
138,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1 Bashke Me Garazhd - 81m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Ali Demi

Ne Ali Dem, prane Fushes se Ali Demit, shitet apartament 2+1 i bollshem dhe i sapo investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe ka siperfaqe net...

E RE
212,000€
Ne Rrugen Bardhyl, Shitet Apartament 2+1 Me Lokacion Pe... - 132m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Ne Rrugen Bardhyl, Prane Spitalit Gjerman2, Shitet Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 1 te nje pallati 8 katesh me as...