Prane Spitalit Amerikan 2, Jepet Me Qira Ambient Biznesi Ne Ndertim Te Ri!!! - 140m2

Unfurnished
400€ / month

  • Rruga e Dibrës
  • 81

Property Description

REFFS196500 - Ne Rrugen e Dibres, prane Spitalit Amerikan 2, jepet me qira ambient ne katin -2 me siperfaqe bruto 140 m2 te nje pallati te ri, ndertim i vitit 2022. Ambienti ka qene perdorur per 4 poste parkimi dhe eshte pershtatur dhe investuar per magazine. Ambienti eshte openspace, me lartesi 3 metra, me grile te mbyllur me gjeresi 4.50 metra, me sistem sigurie 24h. Mund te shfrytezohet per magazine pasi ashtu ka funksionuar, duke patur prane dhe Tregun Industrial, por eshte i pershtatshem dhe per 4 poste parkimi. Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 140m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 0
Zone Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku
Street Rruga e Dibrës
Construction Year 2022
Total Building Floors 7

Features

Mortgage Invested Recently

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

300€ / month
Tek Kompleksi Farmacia 10, Jepet Me Qira Ambient Per Zy... - 15m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga e Dibrës

Tek Kompleksi Farmacia 10, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje prej godinave te kompleksit dhe k...

500€ / month
Ne Rrugen E Dibres, Prane Komisariatit Nr.4, Jepet Me... - 115m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga e Dibrës

Ne Rrugen E Dibres, Prane Komisariatit nr.4, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 3 kat...

450€ / month
Ne Rrugen E Dibres, Prane Komisariatit Nr.4, Jepet Me Q... - 75m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga e Dibrës

Ne Rrugen E Dibres, Prane Komisariatit nr.4, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 3 kate...