Prane TV Klan, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri!!! - 110m2

Unfurnished
147,300€

  • Rruga Xhanfize Keko
  • 685
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFFS196491 - Prane Tv Klanit, ne rruge kryesore, shitet apartament 2+1+2 tualete ne "Rezidencen Porcelan 1", aktualisht ne suvatimi. Apartamenti ndodhet ne kompleks banimi dhe sherbimi 7,8 kate dhe 2 kate parkim nentoke. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim, ka siperfaqe bruto 110.27 m2 dhe siperfaqe neto 95.99 m2, me orientim Jug- Perendim. Apartamenti organizohet si me poshte: korridori shperndares, salloni ku kemi kendin e gatimit dhe ndenjies sebashku me dalje ne llozhe, dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar, dhome gjumi femijesh dhe tualeti qendror me ajrim netyral. Ndertimi i rezidences dallohet per standarte bashkekohore te nje cilesie te larte ndertimi, ku vlen te permendet termoizolimi teresor, izolim akustik maksimal, ventilimet individuale, lartesia e katit (280cm dysheme-tavan), sistemet anti-zjarr, vetrate me ventilim, hapesira te gjelberuara, sherbime tregtare, SPA, detaje arkitektonike qe sigurojne komoditetin maksimal dhe privatesi, sisteme sigurie 24h. Zona aktualisht eshte ne fazen e ndertimit te disa Rezidencave dhe perfshihet nga Unaza e Madhe e Tiranes ne faze punimesh e cila perfundon shume shpejt dhe Pedonales ne pjesen e Kinostudios. Per nje vizite ne prone dhe me shume detaje na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 110m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 6
Zone Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan
Street Rruga Xhanfize Keko
Construction Year 2022
Total Building Floors 7

Features

Residential Property Elevator Balcony Toilet with Window Not furnished South Orientation West Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
140,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per In... - 89m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Zallit

Tek Kodra e Diellit Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadmini...

145,000€
Cmim i diskutueshem

153,000€

Tek Ish Parku, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Perfe... - 76m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Ndre Mjeda

Tek Ish Parku, tek Rruga Ndre Mjeda, Shitet Apartament 2+1 me Orientim dhe Vendndodhje Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati...

E RE
143,000€
Tek Kompleksi F10 , Ne Rrugen E Dibres Shitet Apartamen... - 84m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Tek Kompleksi F10 ne rrugen e Dibres shitet apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te dhe ka siperfaqe totale 84m² dhe siperfaqe neto 71.8m²...