Ne Fresk, Shitet Super Papafingo Totalisht I Mobiluar!!! - 169m2

Furnished

138,000€

128,000€

  • Rruga Muhamet Deliu
  • 1602
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFFS196463 - Ne Fresk ,ne Rrugen Muhamet Deliu shitet papafingo me pamje te lire.Apartamenti ne strukture ka qene 2+1 me verande por eshte pershatur ne 1+1 me siperfaqe te madhe.Apartamenti ka siperfaqe bruto 92.30 m/2 ,neto 80.30 m/2 ,siperfaqe verande 76.50 m/2 me orientim Jug-Perendim.Apartamenti ka organizim si me poshte; salloni ku kemi ambient gatimi,ngrenie,ndenjie me dalje ne Verande,dhome gjumi matrimoniale,tualet me ajrim natyral.Apartamenti eshte investuar qe nga muret patimi,instalimet elektrike,pllakat,pjesa e verandes anash me xham termik,tenda me pult dhe sensor kundra eres se forte,vetratat triplex,paisjet elektroshtepiake te markave cilesore.Zona ne cilen ndodhet apartamenti eshte e qete,ka akses levizje me linje urbane,ka te gjitha fasilitet per jetese komode.Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor dhe te gjitha siperfaqet jane te pasqyruara ne kartele pasurie.Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktini ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 169m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 6
Zone Fresku
Street Rruga Muhamet Deliu
Construction Year 2016
Total Building Floors 6

Features

Mortgage Veranda Elevator Invested Recently Toilet with Window Furnished South Orientation West Orientation Attic View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

129,500€
Tek "Lion Residences 2", Shitet Apartament 1+1, Me Plan... - 70m2
Zogu i Zi - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, tek "Lion Residences 2", shitet super apartament 1+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte banim te nje kompleksi te ri ne...

81,500€
Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt!! - 81m2
Fresku - SH54

Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje godine 5 kateshe. Prona ka nje siperfaqe bruto 81.5 m2 d...

69,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Mundesi Konvertimi N... - 69m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Mundesi Konvertimi Ne 2+1!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te mireadministruar pa ashensor dhe org...