Prane Spitalit Amerikan 2, Shitet Ambient Biznesi Ne Ndertim Te 2022!!! - 140m2

Unfurnished
73,000€

  • Rruga Selaudin Zorba
  • 496

Property Description

REFFS196397 - Ne Rrugen e Dibres, prane Spitalit Amerikan 2 shitet ambient ne katin -2 me siperfaqe bruto 140 m2 te nje pallati te ri, ndertim i vitit 2022. Ambienti eshte openspace, me lartesi 3 metra, me grile te mbyllur me gjeresi 4.50 metra , me sistem sigurie 24h. Ambienti mund te shfrytezohet per magazine pasi ashtu ka funksionuar, duke patur prane dhe Tregun Industrial, por eshte i pershtatshem dhe per 4 poste parkimi. Ambienti disponon certifikate pronesie. Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 140m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 0
Zone Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku
Street Rruga Selaudin Zorba
Construction Year 2020
Total Building Floors 7

Features

Mortgage South Orientation East Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

67,000€
Prane Komisariatit Nr 4, Shitet Apartament 1+1 I Mobilu... - 53m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - SH61

Prane Komisariatit Nr 4 Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje ndertese 1-katshe dhe organizohet nga salloni ndenj...

10,600€ / month
Ne Kinostudio, Jepet Me Qira Godine Multifunksionale ! - 1317m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Aleksandër Moisiu

Jepet Me Qira Godine Multifunksionale Ne Kinostudio! Godina ndodhet buze rruge dhe organizohet nga 4 kate+1 kate nentoke. Kati nentoke ka nje siperfaq...

126,600€
Cmim i diskutueshem
Tek Oxhaku, Tek Kompleksi "Asl", Shitet Ambjent Komerci... - 42m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Tek Kompleksi ASL, tek zona e Oxhakut, Shitet Ambjent Komercial, me Fasade Xhami Per Aktivitete Te Ndryshme Tregtare!!! Ambienti Tregtar ndodhet ne ka...