Ne Qender, Shitet Ambjent Komercial Ideal Per Investim!!! - 40m2

Unfurnished

209,000€

193,000€

  • Rruga Abdi Toptani
  • 478

Property Description

REFFS196382 - Ne Qender te Tiranes,shitet ambient biznesi,mundesi shume e mire Investimi.Ambienti ndodhet ne Qendren e Biznesit -Torre Drin,ne katin zero,opensoace me siperfaqe bruto 40 m/2 dhe siperfaqe neto 35 m/2.Per shkak te vendodhjes eshte mundesia te shrytezohet per tipologji te ndryshme biznesi ,zyra ligjore,kontabiliteti,studoi grafike,dyqan,agjensi udhetimi.etj.Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor.Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 40m2
Status
Active
Property Type Shop
Floor 0
Zone Qender
Street Rruga Abdi Toptani
Construction Year 2010
Total Building Floors 11

Features

Mortgage Residential Property Elevator North Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

205,000€
Cmim i diskutueshem

210,000€

Afer Kryqezimit Te Vasil Shantos, Shitet Dyqan, Buze Rr... - 26m2
Vasil Shanto - Rruga Muhamet Gjollesha

Ne nje nga zonat me dinamike te qytetit, ndermjet shkolles Vasil Shanto dhe 21 Dhjetorit, ne rrugen Muhamet Gjollesha, buze rruge, shitet Ambjent Kome...

1,000€ / month
Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Dyqan Buze Rruge! - 84m2
Qender - Rruga Urani Pano

Ne Qender Te Tiranes, Mbrapa 15 Kateshit, Jepet Me Qira Dyqan Open Space, Buze Rruges Kryesore !!! Ambienti ndodhet ne katin e pare me shkalle qe aks...

225,000€
Tek Etc-Ja, Shitet Dyqan - 67m2
Qender - Bajram Curri Boulevard

Ne Qendren e Qytetit, tek Qendra Tregtare ETC "European Trade Center" (Galeria), ne zonen me te preferuar te Tiranes, prapa "Piramides" Shitet nje Amb...