Ne Fresk, Shitet Papafingo 3+1+2, Me Verande Dhe Pamje Spektakolare!! - 333m2

Unfurnished
250,000€

  • SH54
  • 495
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFFS196061 - Ne Fresk ,ne Rrugen e Dajtit shitet Papafingo ne katin e peste te nje pallati te ri, ndetim i vitit 2017 me pamje te lire.Apartamenti ka siperfaqe banimi 187.41 m/2,siperfaqe te perbashket 15.46 m/2 ,siperfaqe te verandes se madhe 102.70 m/2 ,verandes se vogel 28.22 m/2 ku ne total shkon 333,70 m/2 (i perbere nga ,1 sallon, 3 dhoma gjumi, 1 depo, 2 tualte, 2 ballkone ,2 veranda).Apartamenti eshte i pabanuar me pare dhe organizohet si poshte;koridori shperndares,salloni me siperfaqe shume te madhe me gatimin me vete dhe 2 ballkone,dy dhoma gjumi femijesh,dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar,ku te gjitha dhomat kane dalje ne verande,tualeti qendror,kemi shkalle te brendshme ku vazhdon dalja per ne veranden e madhe ku kemi nje ambient( depo ose dhome teknike) dhe veranda me pamje te lire. Zona ne te cilen ndodhet apartaneti larg zhurmes dhe smogut te jep nje qetesi dhe relaks, duke patur prane dhe shume ambiente shplodhese bare e restorante luksoze, dhe te gjitha fasilitet per jete komode.shkolla , kopeshte,farmaci, supermarteke .Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor dhe ka orientim Jug-Lindje dhe Perendim.Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone ne kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 333m2
Status
Active
Property Type Apartment 3+1
Floor 5
Zone Fresk - Linze - Dajt
Street SH54
Construction Year 2017
Total Building Floors 5

Features

Mortgage Residential Property Veranda Elevator More than one Balcony Storehouse Toilet with Window Not furnished South Orientation East Orientation West Orientation Attic View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

210,000€
Tek Fresku, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Pamje Fant... - 162m2
Fresk - Linze - Dajt - SH54

Tek Fresku, prane Ana Market, Shitet Apartament 3+1+2 Me pamje fantastike. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 6-katesh te mireadmin...

257,500€
Ne Rrugen E Elbasanit, Shitet Apartament 3+1 Me Lokacio... - 101m2
Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik - Rruga Pjeter Budi

Ne Rrugen e Elbasanit, Shitet Apartament 3+1 Me Lokacion dhe Orientim Perfekt!!! Prona eshte e ndare ne apartament 2+1 dhe garsoniere, secila me hyrj...

245,000€
Te Kompleksi Delijorgji, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hap... - 111m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Te Kompleksi Delijorgji Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapsira Te Bollshme!! Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendin...