Ne Rrugen Nacionale Tirane-Dajt, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Mundesi Ideale Investimi !!! - 1800m2

Furnished
2,000€ / month

  • Dajt
  • 66

Property Description

REFFS195385 - Ne rrugen Nacionale Tirane-Dajt ne Km 10,larg zhurmes dhe smogut, ne mes gjelberimit dhe ajrit te paster jepet me qira "Flobes Park" i cili ka disa sherbime,Restorat+Bar+Piceri .Ambienti ka siperfare totale 6000 m2 nga te cilat kemi ndertese me dy kate me siperfaqe 300 m2 secili kat, kemi ambiente te shfrytezueshme Salla e Restorantit me kapacitet 300 persona,Bari ku kemi dhe Banak Veror kapacitet 100 persona,Piceri me kapacitet 100 persona.Ambientet jashte jane te pershtarura shume kendshem,me hapesira te sistemuara kendshem me gjelberim ku ambienti per femije ze nje siperfaqe te konsiderueshme te sipefaqes.Investimi i bere nga pronari shkon me shume se 300 mije euro,kjo eshte nje mundesi investimi pasi pervec pjeses se qirase mund te konsiderohet dhe shitja e biznesit ne Vleren 120 mije euro.Per me shume informacion dhe detja mund te kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 1800m2
Status
Active
Property Type Bar-Restaurant
Floor 1
Zone Fresk - Linze - Dajt
Street Dajt
Construction Year 2016
Total Building Floors 1

Features

Residential Property Parking Opportunity Furnished South Orientation East Orientation West Orientation North Orientation View

Property Video

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties